Privatumo politika

Jūsų privatumas mums labai svarbus. Šiame puslapyje aprašome, kokią informacija renkama ir apdorojama mūsų internetinėje parduotuvėje, kada ši informacija naudojama, kaip yra saugoma jūsų informacija, kaip ji tvarkoma, ir jūsų teisės į jūsų asmeninę informaciją.

Asmeninė informacija, kurią renkame
Apsilankę mūsų svetainėje ir atlikdami pirkimus, mes galime paprašyti pateikti tam tikrą asmeninę informaciją, kuri gali apimti jūsų vardą, adresą, el. pašto adresą ir telefono numerį. Šią informaciją naudojame tik jūsų užsakymų įvykdymui ir geriausios paslaugos teikimui.


Duomenų saugojimas
Jūsų asmeninė informacija saugoma mūsų saugiose duomenų bazėse, kurios yra apsaugotos nuo neautorizuotos prieigos, pakeitimų, praradimo ar sunaikinimo.


Duomenų dalinimasis
Mes griežtai saugome jūsų asmeninę informaciją ir niekada jos neparduodame ar nesidaliname su trečiosiomis šalimis, išskyrus atvejus, kai tai būtina mūsų paslaugų teikimui (pvz., prekių pristatymas kurjerių bendrovėms ar mokėjimų apdorojimas).


Slapukai
Mūsų svetainė gali naudoti slapukus, kurie padeda atpažinti jūsų naršymo įpročius ir gerinti jūsų patirtį. Galite nustatyti savo naršyklę atsisakyti slapukų arba informuoti, kai slapukai siunčiami.


El. pašto atsiliepimų priminimo leidimas
Naudodamiesi mūsų paslaugomis ir pateikdami savo el. pašto adresą, sutinkate gauti periodinius el. laiškus iš mūsų, primenančius atsiliepimų apie produktus pateikimą. Šie priminimai padeda mums tobulinti mūsų pasiūlymus ir suteikti būsimiems klientams įžvalgią atsiliepimų apie mūsų produktus informaciją. Jūsų el. pašto adresas bus naudojamas išskirtinai šiam tikslui ir pagal mūsų privatumo politiką. Bet kuriuo metu galite atsisakyti gauti šiuos priminimus spustelėdami atsisakymo nuorodą el. laiške.


Jūsų teisės
Jūs turite teisę prašyti informacijos apie asmeninę informaciją, kurią mes apie jus turime, ir prašyti jos taisymo, jei ji netiksli arba nepilna.


Dėkojame, kad esate su mumis. Jei turite klausimų ar reikia papildomos informacijos apie mūsų privatumo politiką, prašome susisiekti su mumis naudojant pateiktą kontaktinę informaciją puslapyje „Apie mus“.