Prekių grąžinimas

Mes siekiame užtikrinti jūsų visišką pasitenkinimą mūsų paslaugomis. Jei turite kokių nors problemų su įsigytais daiktais ar norite grąžinti produktą, prašome susipažinti su mūsų prekių grąžinimo politika:

Gražinimo sąlygos
Norėdami grąžinti produktą, prašome tai padaryti per 14 dienas nuo prekės gavimo datos. Prekė turi būti nesugadinta, be jokių naudojimo žymių ir originalioje pakuotėje su visais priedais.

Gražinimo procedūra
Prieš grąžindami produktą, prašome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo komanda ir gauti grąžinimo leidimą. Gavę grąžinimo leidimą, grąžinkite produktą naudodami nurodytą pristatymo būdą ir adresą.

Gražinimo išlaidos
Pirkėjas atsako už grąžinimo siuntimo išlaidas, nebent grąžinimas būtų dėl mūsų klaidos ar netinkamo produkto pristatymo.

Gražinimo tvarkymas
Kai gausime grąžintą prekę ir patvirtinsime jos būklę, nedelsdami pradėsime grąžinimo procesą. Grąžinamoji suma bus grąžinta į jūsų pradinį mokėjimo būdą.

Jei turite papildomų klausimų ar reikia pagalbos dėl prekių grąžinimo, prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo komandą, naudodamiesi kontaktiniais duomenimis, pateiktais puslapyje „Apie mus“. Dėkojame, kad perkate mūsų produktus!