Prekių pristatymas

Mes džiaugiamės, kad pasirinkote mūsų parduotuvę! Norime užtikrinti, kad jūsų produktai būtų pristatyti greitai ir saugiai. Žemiau pateikiama informacija apie mūsų produktų pristatymo laikus.

Pristatymo laikas
Paprastai produktai pristatomi per 1-3 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo. Atkreipkite dėmesį, kad pristatymo laikai gali skirtis priklausomai nuo jūsų buvimo vietos

Pristatymo kainos
Pristatymo kaina priklauso nuo pasirinktos pristatymo vietos ir produktų svorio. Visos pristatymo išlaidos automatiškai apskaičiuojamos kiekvieno užsakymo metu, todėl prieš baigdami užsakymą matysite visas pristatymo mokesčius.

Pristatymo būdai
Mes siūlome prekių pristatymą per „Omniva“, „LP Express“ ir „DPD“ paštomatus. Galite pasirinkti jums labiausiai tinkantį pristatymo būdą, atsižvelgdami į savo poreikius ir pageidavimus.

Tarptautiniai siuntiniai
Mes taip pat siūlome tarptautinio siuntimo paslaugas. Dėl išsamesnės informacijos apie tarptautinio pristatymo išlaidas ir laikus susisiekite su mumis.

Siuntų sekimas
Kai jūsų produktas bus išsiųstas, gausite pranešimą su sekimo numeriu, kurį galėsite naudoti siuntinio stebėjimui.

Jei turite klausimų ar reikia papildomos informacijos apie mūsų produkto pristatymo laikus, prašome susisiekti su mumis naudojant pateiktą kontaktinę informaciją puslapyje „Apie mus“.